Koupelna manželů Králových

 

Inspirace a alespoň základní představa o tom, jak má Vaše nová koupelna vypadat – to před každou schůzkou doporučujeme našim klientům promyslet. Podle čeho vybíral koupelnu Jirka Král? Proč si vybral koupelny Syrový a jak byli nakonec s manželkou Karolínou s rekonstrukcí spokojení?

Popíšete, jak probíhal výběr, rekonstrukce a finální předání?

Celé to začalo plánováním a projížděním pinterestu s instagramem. Tam jsme narazili i na Koupelny Syrový a jeli se podívat na kachličky, které se nám na fotkách líbily. Na místě se nám materiál líbil, a tak jsme pokračovali s vizualizací. O koupelnách jsme měli jasnou představu co se týče rozmístění, tam úplně problém nebyl, díky tomu to šlo vše rychlé.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o kompletní rekonstrukci, začali jsme řešit i technické práce s řemeslníky. Velkou výhodou bylo, že jsme vše řešili s Koupelnami Syrový, které nám dodaly veškeré potřebné vybavení včetně řemeslníků a jejich práce. Díky tomu se nikdo na nikoho nevymlouval a vše pak v průběhu rekonstrukce byla jen otázka toho, jak si to představujeme.

Měli jste před realizací jasné, jak chcete aby koupelna vypadala a nebo jste si nechali poradit?

Měli jsme jasno! Na instagramu jsme viděli vaše dlaždičky a věděli jsme, že to je něco, co se hodí k našemu stylu. Chtěli jsme je proto vidět naživo a musíme říct, že nás hned nadchly. Co se týče profesionálních prací, tam jsme naopak byli za každou pomoc rádi!

Řekněte nám, kde jste se inspirovali?

Hodně pinterest a instagram, měli jsme doma taky dost katalogů, ze kterých jsme vybírali. Nejtěžší bylo vše zkombinovat dohromady.

Měli jste se ženou nějaké rozpory ohledně rekonstrukce a kdo vyhrál?

Neměli a jestli jo, tak manželka měla vždycky pravdu!

Proč jste si vybrali zrovna Koupelny Syrový a jak jste byli spokojení?

Byla to spíš náhoda, hodně nás nadchla dlaždička (zelený hexagon), který jsme jinde u konkurence neviděli. Když jsme se pak jeli podívat na prodejnu, překvapil nás milý přístup v rodinném podniku a taky rychlost komunikace a plánování termínu dodání. Tam jsme hodně spěchali na to, aby se vše stihlo během naší rekonstrukce. Navíc nám dodali koupelny komplet, od řemeslníků až po vybavení. V některých studiích nám totiž nabízeli pouze prodej zboží bez montáže či úprav stávajících koupelen. Po dokončení rekonstrukce jsme naprosto spokojení a musím říct, že to vlastně byla první hotová místnost v našem novém domě.

Koupelna pro manžele Královy byla nádherná zakázka. Je radost pracovat s klienty, kteří se nebojí říci si přesně o to, co chtějí. A jejich nadšení, když byla realizace u konce, to bych vám přál vidět naživo.

Matouš Syrovýobchodní ředitel